ריהוט מוסדי לשטחים פתוחים, מלונות, למרפסות, לגגות, ולגנים הוא ככל ריהוט גן אחר למעט כך שבדרך כלל מדובר בריהוט גן לשימוש מסחרי כגון בתי קפה, אולמות, צימרים, מקומות אירוח וכו’. כלומר השימוש הוא לאנשים רבים יותר ולעתים תכופות יותר מאשר ריהוט גן שבשימוש ביתי. לכן, כאשר אנו בוחרים ריהוט מוסדי לחוץ, עלינו לקחת בחשבון שמעבר לעיצוב, יש פרמטרים אחרים שמקבלים חשיבות מוגברת כגון עמידות המוצר, אורך החיים שלו והבטיחות שלו. לכן, חשוב לרכוש ריהוט למוסדות מחברה שבקיאה בצרכים המוסדיים ויכולה להתאים עבור הלקוח את חבילת המוצרים המתאימה עבורו.

אנו בבלקוני, רכשנו ניסיון רב בעבודה עם מוסדות ואדריכלים בהתאמת ריהוט חוץ מוסדי לצרכי הלקוח, תוך מתן אחריות על המוצרים לתקופות ארוכות.

בין לקוחותינו ניתן למצוא את רשת מלונות דן, האוניברסיטה העברית, רשת בתי האבות “בית בלב”, רשת בתי האבות "רחל ליצ'ק", אתר "וואלה", אולמות וגני אירועים, משטרת ישראל, בתי קפה, בתי הארחה וצימרים, עמותות ומשרדי הייטק רבים.

מספר טיפים לבחירת ריהוט למוסדות:

חשוב מאוד שנבחר אך ורק בשילדה מאלומיניום ושעובי הפרופילים והצינורות שמרכיבים את השילדה יהיה לפחות 1.5 מ”מ על מנת שהשילדה תחזיק מעמד בשימוש מוגבר.

בבחירת ריהוט מוסדי מראטן חשוב לראות שבוחרים ראטן עבה ושהסיבים יהיו סיבים “מלאים” ולא “חצאי סיבים” כלומר שהחתך של סיב הראטן יהיה עיגול מלא ולא חצי עיגול, כך נקבל חוזק לסיב הראטן, עמידות מוגברת בפני קריעות מפגיעות פיזיות ומנזקי שמש. כמו כן, בחירת ריהוט העשוי מראטן של חברה מוכרת כגון: VIRO או WINTECH, תבטיח לנו שכל הפרמטרים של איכות הראטן (בראש ובראשונה כמות מקדם האנטי UV) קיימים ברהיט שבחרנו.

במידה ורוכשים ריהוט מרופד, חשוב שהבד יהיה עבה (כ-200 גרם) ועשוי מ-100% פוליאסטר. גם בבדים ניתן למצוא מותגים וסוגים רבים הנבדלים באיכות הבד ועמידותו לאורך שנים. בדי סאנברלה (SUNBRELLA), בדי HOLEFIN, ידועים כאיכותיים יותר, בעלי מקדמי הגנה משמש ותכונות של דחיית מים ועובש. מילוי כריות הריפוד צריך להיות מחומר מעכב בערה.

חשוב שלא יהיה ניתן לראות ריתוכים של חלקי המתכת או האלומיניום. ריתוכים אלו הם אינם אסטתיים, אך חשוב מכך הם פוטנציאל של היווצרות קורוזיה עם השנים. ברהיטים איכותיים, ניתן לראות שלא רואים את הריתוכים, כמו כן, איזור הריתוך מקבל ציפוי לפני הצביעה על מנת למנוע הווצרות קורוזיה באיזורים אלו.

במידה ואתם צריכים עזרה בהתאמת ריהוט מוסדי או שסתם תרצו עצה בבחירת ריהוט חוץ, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

ראה גם: ריהוט לבתי קפה ומסעדות | מערכות ישיבה