ספות מודולריות הן הדבר הבא בעולם מערכות הישיבה ונראה שזה הולך להישאר כך שנים רבות.
הספות המודולריות רב השימושיות מתאימות לכל חלל בבית; לסלון, לחדר הילדים, לחדר הטלוויזיה, או לחדר האורחים.
אם אתם רוצים ספה שהיא הרבה יותר מספה, שמתאימה ללייף סטייל ולסגנון העצובי הייחודי שלכם, בואו להכיר את הספות המודולריות רב השימושיות שמתאימות עצמן אליכם ולא ההפך

ספות מודולריות

ספות מודולריות עם אפשרויות עיצוב אינסופיות

הספות המודולריות מתאפיינות בעיצוב מרהיב, מעוצבות יחד אתכם ומתאימות לסגנון העצובי בו של המקום שתמקמו אותן – הן מבחינת שילובי הצבעים והן מבחינת הגודל הרצוי לכם וכמובן שתמיד תוכלו להגדיל, להפחית ולשנות את העיצוב של הספה המודולרית בהתאם לצורך ומצב הרוח.

18-03-04-16-38-06-162_photo

נוחות ופרקטיות כפי שלא חלמתם

המערכות המודולריות בנויות כך שלא תרצו לקום מהם, הישיבה המפנקת, בשילוב הבדים הנעימים והרכים יוצרים את הפינה המושלמת בבית למשפחה כולה. מגוון הבדים הרחב מאפשר לבחור בדי פטנט פרקטיים, בעלי ציפוי טפלון דוחה נוזלים וכתמים, הניתנים לניקוי במגבון וכמובן אם תרצו, תוכלו לשלוף בקלות את הבדים המולבשים על ידי רוכסנים נסתרים, ישר לכביסה.

18-03-04-16-33-33-812_photo

ורסטיליות מוחלטת

הספות המודולריות ניתנות לשינוי תמיד – אם תרצו לארח עליהן כמו ספה רגילה, אם תרצו לרבוץ עליהן יחד עם הילדים בשעות הערב או שבת בבוקר, אם תרצו לישון עליהן או לארח אורחים ללילה. כמובן, תמיד תוכלו לרכוש ולהוסיף יחידות נוספות שיגדילו את החגיגה.

18-03-04-16-41-35-060_photo

בעולם הספות מודולריות הכל אפשרי !!!

אנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה שלנו בקיבוץ גליל ים, הרצליה – להכיר את המעצבים והמעצבות המדהימים שלנו אשר למעלה מ-10 שנים מלבישים בתים במערכות ישיבה מרהיבות ותתרגשו יחד איתנו לעצב את מערכת הישיבה המודולרית המושלמת עבורכם.

ראה גם: מערכות ישיבה